Kategória produktu

Pridať: Vodík energie priemyselných inkubácie základne, Izba 409, štandard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dante okres, Zhenjiang mesto, Jiangsu Province, Čína

PSČ: 201612

Tel: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Cementu

Kategória produktu: Špičkových produktov v našej spoločnosti sú portlandského cementového slinku a high-grade cementu. Hlavné všeobecné cementy, ktoré vyrába naša spoločnosť sú portlandský cement, obyčajné portland

Detailed description

Kategória produktu:
Špičkových produktov v našej spoločnosti sú portlandského cementového slinku a high-grade cementu. Hlavné všeobecné cementy, ktoré vyrába naša spoločnosť sú portlandský cement, obyčajné Portlandského cementu a troska Portlandského cementu. Sú rozdelené do troch tried: P.O52.5、P.O42.5、P.C32.5.

Rozsah žiadosti:
P.O 52.5 mohli high-grade, super high-grade betónu a veľké rozpätia lúče a tak ďalej.
P.O 42,5 možno v rôznych stavebných projektov, ako sú mosty prístavište, cesty, high-vzostup budovy, všeobecných priemyselných a občianskych stavieb. Môže vykonať rôzne triedy betónu z C30 C80.
PC 32,5 sa používa hlavne v hmotnosť betónu, rôzne podzemné a podvodná konkrétnych projektov, Vysoká priepustnosť odpor a vysoká teplota odpor inžinierstva, všeobecné priemyselných a občianskych stavieb.

Uplatňovanie oznámenia:
Našich cementov majú mnoho vlastností, ako sú celú radu, vysokú pevnosť v počiatočnej fáze, skromný nastavenie času, stabilnú kvalitu a adaptabilné s prímesi a tak ďalej. Uistite sa, že Charakteristika našich cementov môže poskytnúť plnú hrať, prosím, venujte pozornosť nasledujúce položky, keď

použitie:
1, venujte prosím pozornosť na skladovanie riadenie a predchádzanie vlhkosti. Venujte, prosím, ochranných opatrení, preprava a skladovanie. Keď kamión zaťaženie v daždivý deň, prosím kryt s plachtou včas. Cementy treba skladovať v suchom prostredí, aby sa zabránilo zasychaniu po absorbciou vlhkosti. Keï sa, prosím, podľa usmernenia FIFO (prvý in-first out). Čas skladovania by nemalo byť príliš dlhé, aby sa zabránilo vlhkosti a vplyv na kvalitu výrobkov a výkonnosť. Medzitým prosím Nemiešajte do cementov s organická látka, ako je cukor a chemické hnojivo, aby sa predišlo nepriaznivým reakciám.
2, neposielajte nie zmiešané použitie. Pre rôzne odrody a silu stupne tmely majú rozdiely v kvalite a výkonnosti. Musí byť vyčesané samostatne a použiť samostatne. Rôznych odrôd a rôznych tried cementy rovnakého výrobcu nemožno zmiešané použité. Tej istej odrody a rovnakej platovej triede cementy rôznych výrobcov nemožno zmiešané použité.
3 Vyberte odrody a silu triedy cementy rozumne. Pri použití cementové výrobky prosím podľa mieste stavebné a konštrukčné požiadavky triedy pevnosti betónu rozumne vybrať rôzne a silu triedy cementy. Vyhýbajte sa výber vysoká pevnosť triedy cementu nízkeho stupňa triedy betónu alebo nízkej intenzity cementu aby high-grade betónu a tvorby nesprávne dávkovanie cementy obsiahnuté v konkrétne viedlo k nežiaduce účinky, ako je zlé spracovateľnosti betónu, vysoký prepad stratu a tak ďalej. Nehospodárne následky bude mať v konkrétnych výrobných nákladov v rovnakom čase.
4 prosím dodržiavať predbežné zmes testu. Pre rozdielne požiadavky kladené na rôznych projektoch, štruktúry a pozície, pri použití našich cementov, prosím musí miešať podiel test vopred určiť najlepší pomer zmesi. Keď pomocou novej odrody s prímesou alebo dávkovanie prímes sa bude meniť, prosím musí miešať testu podiel vopred a pokúsiť sa vybrať prímes s dobrou prispôsobivosť. Ak niektoré ukazovatele alebo výkony našich cementov vám upravia vás budeme informovať urobiť test pred zmes včas zabezpečiť, že konkrétne kvalita je stabilný a kvalifikovaní.
5, priložte význam špecifikácia stavebných a údržbárskych prác. Prosím prísnou kontrolou kvality betónu prímesi, ako je piesok, kamene, voda a tak ďalej. Voda by nemala obsahovať organické látky. Blato obsah v piesku a kameňov by mala byť nízka. Vysoká obsahujúce síru obsahujúce alkalické piesok a kamene sa nepoužívajú. Pomer betónovej zmesi by mali byť navrhnuté podľa špecifikácie konštrukcie. Betón mal byť zmiešané rovnomerne. Pomer cementu a vody by nemala byť príliš veľká. Konkrétne vibračné by mala byť skromný, aby sa zabránilo úniku Malty. Prosím, kontinuálne betónovanie aby sa predišlo nerovnomernému rozdeleniu segregácie, krvácanie z cementu a zvrhnutie cementu sila. Prosím ovládať teplotu prímes, miešanie betónu, vysoká alebo nízka teplota počasia, aby sa zabránilo príliš rýchlo alebo príliš pomaly nastavenie času betónu. Prosím, zalievanie, pokrývajúce a vedenie vlhké v čase, keď stratil plasticity liateho betónu, zabrániť betón trhliny spôsobené príliš suché. Prosím nie je voda príliš skoro a príliš veľa, aby sa zabránilo nízke lepenie a nízka pevnosť betónových povrchov a zabrániť prachu a lúpanie.

Kvality výrobkov
naše produkty cementu sú všetky prijaté nové technológie systém sušenia, on-line kontrolný systém kvality a prostriedkami a vybavené perfektné Cement testovacie zariadenia, ako je pokročilé X fluorescencie analyzátor. Naša továreň má už certifikátov systému riadenia kvality ISO 9001, ISO 14001 systém environmentálneho manažérstva a GB-T28001 ochrany zdravia a systém riadenia bezpečnosti. Sme prísne vykonávanie riadenia kvality a kontroly podľa požiadaviek na kvalitu systému a zabezpečiť, aby naše cementové kvalitné potrebám rôznych trhov a zákazníkov.
Cement, ktorý vyrába naša spoločnosť má nasledujúce vynikajúce

Funkcia vo výstavbe:
1 kvalita výrobku je stabilný, kolísanie kvality je malý a cementu bohaté pevnosti je vysoká.
2, funkčnosti a prímes prispôsobivosť betónovej zmesi, ktoré vykonáva naše cementu sú dobré.
3, farba našej cementu je dlhodobý stabilný a môže byť široko používaný v povrchu hladké stavebné.
4, miera krvácanie z betónu, ktoré vykonáva naše cementu je nízka.
5, zmrazenie odpor a odolnosť proti oteru odolnosť sú dobré.
6, stabilita objemu betónu, ktoré vykonáva naše cementu je dobrá. Konkrétne zmrštenia a tečenia v podstate tendenciu rovnováhu v jeden konkrétny vek. Dosiahla hladina popredných domácich a medzinárodných.
7 prepad strata betónu, ktoré vykonáva naše cementu je málo. Môže splniť požiadavky betonárky rastlina, ktorá potrebuje diaľkovej dopravy.

Predpredajný servis
Budeme aktívne ponúkať vám súvisiace informácie o spoločnosti, pokyny pre produkt, poštovné a vyrovnanie proces a trhové štatistiky. A budeme výskum a pochopiť dopytu projekt výstavby a pozvať do našej spoločnosti na poli výskumu. Ak potrebujete, ponúkneme vám vzorky produktov poskytovať vaše rozhodnutie o kúpe s odkazom.

-Predaj služieb
Naša spoločnosť zriadiť predajné služby tím, ktorý je tvorený predaj, skladovanie a kontrolu kvality oddelenie technického personálu. Počas svojho procesu nákupu a používania našich cementov, urobíme nasledovný postup, ak ide o čas: 1, poskytneme technické poradenstvo a na mieste technické usmernenia. 2, naše oddelenie technický personál poverený kontrolou kvality bude používať naše technologickú úroveň a účinnosť pozorne sledovať stav, ktorý inžinierstva cementu urobiť konkrétne a poskytovať technickú podporu v čase.

Po-predaj service
Ponúkame cementové záruka a predajné faktúry v čase. Sledovanie používania cementu a zbierať vaše názory našich výrobkov, dopravy a služieb a budeme včas a efektívne riešiť všetky druhy problémov. Sme vždy dokončiť, čo sme začať a liečiť všetci úprimný. Udržiavať dobrý zákazník citový vzťah a starostlivosti našej image značky.
Hlavný projekt prípade


Nanjing Metro


Zhenjiang rehabilitačné nemocničné


Šanghaj Nanjing vysokorýchlostných železníc


Zhenjiang International Hotel

Fotky produktov

52.5 triedy

42.5grade

32.5gradeHot Tags: cementu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, nízku cenu, najlepšie výrobky
Súvisiace produkty
Feedback