Kategória produktu

Pridať: Vodík energie priemyselných inkubácie základne, Izba 409, štandard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dante okres, Zhenjiang mesto, Jiangsu Province, Čína

PSČ: 201612

Tel: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


CDM6365F hydraulické pásový bager

CDM6365F hydraulické pásový bager

Stavebné stroje CDM6365F funkcií: CDM6365F ponúka rad pracovných zariadení kombinácie a pružne sa prispôsobuje inú pracovného prostredia. Štandardné pracovné zariadenie: akcii agilný, strom

Detailed description

Stavebné stroje CDM6365F funkcie:

CDM6365F ponúka rôzne pracovné zariadenie kombinácie a pružne sa prispôsobuje inú pracovného prostredia.
Štandardné pracovné zariadenie: akcie agilný, silné kopanie sily. To je široko používaný v banské stavby ciest, národnej obrany konštrukciu, obecnej výstavby, hydropowerengineering atď.
Skrátené typ pracovné zariadenie: Super veľký vedierko kapacitu. Completingefficiencyof, načítanie úloha a zemné práce sypký materiál.
Predĺžený typ pracovné zariadenie: kopanie maximálny polomer je viac ako 20m. Dlhé vzdialenosti a hĺbky pracovný priestor, aby kanál hĺbenie a čistenie ľahko. Používaných v projekt vodného hospodárstva.

Perkins. 1206F-E70TTA
1206F je preplňovaný, poplatok vzduch ochladí, 7 l, 6 valec jednotky, ktoré sú schopné produkovať 205 kW (275hp). Jeho vysokej výkonovej hustoty, v kombinácii s vynikajúci krútiaci moment, tak, aby spĺňali EÚ fáze Ⅳ, EPA Tier 4 konečné a MLIT krok 4.
Svetovej výroby a procesy spolu s osvedčený základný motor vzory zabezpečiť spoľahlivosť, tichý chod a veľa hodín produktívneho života.
Preplňovanie s inteligentné vypúšťacie zariadenie k dispozícii na všetky úverové ratingy pre rýchlu odozvu, vysoký výkon a zvýšený krútiaci moment.

Chladiaci systém
Paralelne radiátor uľahčuje Chladiaci efekt lepší a služieb.

Údržba a servis
Globálne servis motora umožňuje zdieľanie globálne zdroje. Toto zvýšenie efektívnosti služby, zmierniť strach zákazníkov a zabezpečiť návštevnosti bager.

Špecialista na riadenie motora
Otáčky motora umožňuje 10 nastaviteľná ozubené kolesá cez potenciometer škrtiacej klapky a dosahuje presné riadenie cez otáčky motora pomocou ovládania škrtiacej klapky motor od DC servomotor. Engine umožňuje funkciu auto voľnobehu/zrýchlenie na zníženie spotreby paliva. Má funkciu dotyk moc príslušenstvo, zvládne odolnosťou pracovných podmienok s ľahkosťou.

Režimu ovládania
Prijíma vyspelého sveta pozitívny tok kontrolného systému na elektronický systém riadenia, Hydraulický systém a motor vždy v stave optimálnej konfigurácie zodpovedajúcimi primeranú silu. Automatické nastavenie distribúcie Hydraulický systém a napájací systém môže nielen ušetriť energiu a znížiť náklady, ale tiež výrazne zlepšiť pracovnú výkonnosť.

Funkcie
Tento stroj je vybavený funkciami rovno cestovanie, boom/rameno sútoku, boom/rameno chovu, hojdačka prioritou, hojdačka zvrátiť proti a regenerácie rameno valca. Každý okruh bez zásahu počas kompozitné akcie. Kopanie ramena a vedierko rovnako ako zdvíhanie a hojdačka boom v rovnakom čase počas prevádzky; operácie ľavého a pravého motory sú nezávislé počas cestovania.

Pomocný hydraulický ventil
Hlavný ventil poskytuje sadu pohotovostnom ventily uľahčiť inštaláciu ďalšieho príslušenstva ako lámanie kladivo.

Filtračný systém
Hydraulického okruhu je vybavený vysoko kvalitné hydraulický olej filter, ktorý môže predĺžiť životnosť hydraulického prvkov.

Rozloženie komponentov
Špeciálny dizajn Hydraulický systém a komponenty umiestnenie môže zvýšiť účinnosť systému stroja. Hydraulický olej nádrž, hlavné čerpadlo a hlavný ventil sú usporiadané tesne skrátiť spojnice a následne skrátenie riadka trenie a tlaku pokles. Radiátor je usporiadaný na pravej strane za kabínou účinne znížiť hluk, horúci vzduch a výfukový dostal prevádzkovateľom.

Pilotný systém
Pilotné čerpadlo je nezávislé od hlavné čerpadlo a dodávky ropy do pilotného systému, ktorý zaručiť stabilné a nezávislé riadenie čapom a uľahčiť údržbu.

Monitora
Viacúčelové pravda farebný monitor umožňuje real-time monitorovanie a zobrazenie stroj štát, otáčky motora, teplota chladiacej kvapaliny, oleja tlak a palivom úrovni atď.

Režim riadenia napájania
3 režimy výkonu z heavy-duty energie režim (H), úspora energie (S režim) a ľahkých úžitkových energie (L režim) môžete prepínať podľa ľubovôle znížiť straty energie. Kombinácia 3 režimy môžu znížiť spotrebu paliva a lepšie spoznať rôzne pracovné podmienky.

Poruchy automatické upozornenie
To umožní vinou samourčeniu diagnózy auto výstražný displej a chyba správy uložiť až 99000 kúsky približne na uľahčenie chyba hovor a dopyt počas údržby zariadení. Existujú 3 úrovne zobrazenie varovania podľa závažnosti zavinenia.

Prehrievanie motora Auto ochrana
Prehriatiu ochrany sa aktivuje, ak teplota chladiacej kvapaliny vyššia ako 102℃. Potom motor bude nie vzplanutie, zatiaľ čo systém zníži otáčky motora. Ak teplota chladiacej kvapaliny je príliš vysoká, prevádzkovateľ by mal vypnúť počítač podľa potreby a zistiť príčiny poruchy.

Málo oleja tlak ochrany
Keď olej tlaku pod hodnotu štandardnej, spínač tlaku oleja bude uzavretá, textu upozornenie bude zobrazovať 3 s a potom motor spomalí na nízkych voľnobežných otáčkach. V takomto prípade prevádzkovateľ by mal vypnúť počítač povinní chrániť počítač.

Údržba Auto pripomínajú
Monitor vám pravidelne bude pripomínať prevádzkovateľ výmeny motorového oleja, mastnoty a filter prvok nastaviť interval na podporu bežný servis.

Hlavný rám
Primerané rozloženie robustný hlavný rám optimalizuje využitie ocelí.

Podvozok
X-formoval podvozok s heavy-duty políčko štruktúra je predmetom analytického výpočtu opakované metódou konečných prvkov a zvýšiť celkovú tuhosť, pevnosť a Torzná odolnosť. Podvozok je zvarená z nízko legovanej oceľových dosiek s celkový proces kontroly kvality. Kritické zvary sú plne podrobiť detekcia chýb a záťažový test na zabezpečenie kvality výrobku.

Trať
Tam sú rebrá a prehľadávače kolísky uprostred track odkazy. Použitie m-typ tesnenia aby mazací účinok role kód pin a kód pin bush. Rozšírenie skladby pracovného ivota efektívne.

Cestovné zariadenia
Pohonná jednotka používa dovážané motory vysokej kvality a hnacie koleso prijíma vysokofrekvenčné Kúrenie celkovo kalenie procesu umožniť vynikajúce oblečenie odpor vonkajšie ozubenie RIM.

Napínacie vankúš
Napínacie vankúš s vysoko kvalitné tesniace prvky efektívne zaručujú vysoké tlakové tesnenie vo vnútri bloku valcov; pružiny sú podrobené zvláštnej tepelnej úprave, aby vynikajúce únava odpor.

Kabína tlmenie nárazov
Kabína shell je nainštalovaný na platforme prostredníctvom odpruženie materiálov pozostávajúcich z kremíka olej a gumy na zmiernenie vibrácií, zníženie hluku a komfort operácia.

Vonkajšie konštrukcie kabíny
Strechy a oboch stranách kabíny sú podporené oceľové rúry zvýšiť odolnosť voči únave a tlmenie kapacity. Padajúce konštrukciou objektu je priskrutkovaná na prednej kabíny priamo na uľahčenie odstránenia a následne umožní stroju prispôsobiť pracovné podmienky a spĺňajú stanovené bezpečnostné požiadavky.

Windows
Sklo je držal kabíny priamo bez rámu pre zväčšenie zorného poľa. Okná umožňujú zadarmo úpravy na otvorenie/zatvorenie predné a Horné okno a čelné sklo; Okrem toho predné sklo je možné nastaviť na strechu nad prevádzkovateľom.

Predné utrite
Stierač umiestnený v prednej časti kabíny pilier zväčšuje prevádzkovateľa zorné pole; umožňuje nepretržitú a prerušovaním činnosti módy.

Bezpečné a komfortné kabíny
Ľavý/pravý pilier typ vystužené kabína v súlade s 15012117-2: 2008 a voliteľné predmetmi FOPS kabíny zodpovedá 15010262:1998 na zaistenie bezpečnosti obsluhy. 2.7m3 kabína priestoru robí bager operácie pohodlné. Primerané rozloženie ovládacích prvkov vo vnútri kabíny umožňuje jednoduché ovládanie.

Štandardné kabíny zariadenia
Kabína vnútri zahŕňa cigaru lehčí popolníka, držiaku, plášť hák, cubbyhole a skladovanie rack, ktoré zvyšujú komfort operácia.

/ C systému
Vysoký výkon a zdravé/c umožňuje vzduch cirkulovať. Stručné ovládací panel a jednoduché stlačte kľúč operáciu; Multi-smer výstupu vzduchu A/C umožňujúce rýchle nariadenia CAB vnútornú teplotu a rýchle rozmrazovanie. Režimu self-diagnostika poruchy uľahčuje údržbu/c.

Superior sedadla
Komfortné odpruženie typu sedadla je vybavený hydraulického tlmiča; širokým uhlom umožňuje podporu pasu a krivky profilu umožňuje pohodlné na koni; Dvojlôžková snímku trať multi-cesta viackrokového nariadenie umožňuje rôzni operátori nájsť najlepšie pozíciu; široký pedál priestor umožní voľný telesná strečing a zmierňuje prevádzkovateľ dlhú dobu prevádzky únava.

Bezpečnostné uzamknutie Joystick
Hydraulické bezpečnostné zámky joystick sa nachádza na vonkajšej strane ľavej lakťovej opierky poľa v kabíne. Riadenia stroja je aktívne iba pri joystick v pozícii, ktorá môže zabrániť nesprávna operácia efektívnym spôsobom.

Ovládacia páka
Primeraný dizajn ovládacia páka ušetrí prevádzkové úsilie princípu páky; Ergonomický dizajn umožňuje prevádzkovateľovi povinnosť zachovávať prirodzenej polohy zápästia a paže. Mierny pákový ovládač zdvih zmierňuje stupeň únavy a zaisťuje presné ovládanie.

Boom a Arm
Vyrovnať sa s vysokým zaťažením počas prevádzky, dizajn a vývoj tímu LONKING prijíma viac konzervatívny dizajn, filozofia, zachováva vyšší bezpečnostný faktor, zamestnáva analýzy metódou konečných prvkov, výpočet a optimálny dizajn dokončiť vývoj boom a ramena a vyberie vysokú pevnosť nízke štrukturálne legovaná boom a rameno výrobu.

Kód PIN hriadeľ
Kód pin hriadeľ je kľúčovým prvkom pre pripojenie pracovných zariadení. LONKING rozhodne hriadeľ dodávateľov profesionálnych kód pin a kód pin hriadele podriadiť detekcia prísne chýb na zabezpečenie kvality. Kód pin hriadeľ LONKING bagre má husté chróm pokovovanie kabát a vysokú povrchu dokončiť. Osobitný režim umožňuje extrémne vysoká odolnosť proti opotrebeniu a odolnosť proti korózii.

Vedierko
Vedierko telo je vyrobené z nízko legovanej a vysoká pevnosť materiálov a vonkajšou štruktúrou sa vysokou pevnosťou a oblečenie-odolné ocele, ktoré predstavujú celé vystužené vedierko. Tento bager poskytuje rôzne vedierko možnosti plniť rôzne pracovné požiadavky.

Ľahká údržba a servis
Dizajn a usporiadanie CDM6365F vzala poskytuje pohodlie pre údržbu osoby do úvahy. Väčšina miest údržbu možno pristupovať z prízemný, povoliť rýchle a vysokej efektívnosti údržby. .3 bočné dvere je možné otvoriť počas rutinnej kontroly a údržby a každý bod služby je v dosahu. Údržba body sú jasne označené, ľahko ovládateľná. Elektrických prvkov sú centralizované v Elektromechanický ovládaciu kabíny na uľahčenie údržby.

Dlhé údržby a služieb cyklu
Údržba a servis cyklu CDM6365F predĺžilo redukciu údržbu častí zberu a zlepšiť dostupnosť.

Špecifikácie

CDM6365F

Motor

Modelu

Perkins. 1206F-E70TTA

Menovitý výkon

205kW (275hp) 1 950 ot/min

Max. krútiaci moment

1257N.m/1400 ot/min

Vŕtanie x zdvih

105 x 135 mm

Posuv

7.1 L

Komentár

Udržiavať menovitý výkon 2300m výšky.

Prevádzková hmotnosť

Zhrnutie

Prevádzková hmotnosť: 34000 kg
Pohotovostná hmotnosť zahŕňa hmotnosť 6470mm štandardné boom, 2900mm štandardné ramena, 1.6m3 štandardné vedierko, 600 mm stopu mazacieho oleja, chladiacej kvapaliny, plný nafty olejovej nádrže a zvyšok štandardnej konfigurácii jednotiek.

Tlak na pôdu

68 kPa (Lengthened typ: 70 kPa)

Tekutiny kapacity

Palivová nádrž

580 L

Chladiaci systém

33 L

Motorový olej

35 L

Hojdačka jednotky

7.2 L

Cestovanie zariadenia

2 × 11 L

Hydraulický olej nádrž

530 L

Hojdačka mechanizmus

Zhrnutie

Vysoký krútiaci moment motora piest a 2-stupňový planetárna redukcia jazdy. Brzda vnútri zaťaženie motora je uplatňovaná na jar a vydal hydraulické jednotky. Automatické brzdenie je k dispozícii, keď sa hojdačka ovládacia páka v neutrálnej polohe.

Hojdačka rýchlosť

9.5 ot/min (Lengthened typ: 7,5 ot/min)

Cestovanie disk

Zhrnutie

Integrovaný 2-rýchlostný piest motor a redukcia hydropohonom, motor a hydraulické potrubia sú usporiadané vo vnútri rámu trať na zabránenie škôd spôsobených robustný vozovky; Motor vnútri je vybavený prevádzkovej brzdy a šok absorpcie ventil zabezpečiť hladký beh a prestať a spoľahlivé brzdenie.

Taveling rýchlosť

3,25 - 5,43 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

298kN

Mechanizmus na cestách

Štandardné trate Čistenie šírka

600 mm

nie. trať topánky

48 (každá strana)

nie. z carrierrollers

2 (každá strana)

nie. trať valcov

8 (každá strana)

Hydraulický systém

Hlavné čerpadlo

Obojstranná variabilné axiálnym piestom čerpadlá

Pilotné čerpadlo

Zubové čerpadlo (integrované hlavné čerpadlo)

Max. tok systému

2 × 340 L / min

Max. tlakové zariadenia

34.3 MPa

Max. pilotné tlaku

3.9 MPa

Prevádzkové vybavenie

Každý stroj akcia je pod kontrolou pilota. Pravej páky kontroly pohybu boom a vedierko, kým ľavú páčku ovláda paže pohybu a hornej konštrukcie swing. Noha pilotné ventil je vybavený páky joystick na ovládanie stroja, cestovanie alebo sústruženie pešo alebo páky. Cestovanie radiacej prijíma elektromagnetický prepínač ovládania.

Elektrický systém

Systém napätia: 24 V
Batérie: 12V, 120 A × 2


Dopravy veľkosť
Tieto veľkosti približné pomôcok štandardnou konfiguráciou.


Obrázok označený & ldquo; * & rdquo; odkazuje štandardnou konfiguráciou.

CDM6365F

Dĺžku boom (mm)

5850

6470 *

11000

Dĺžka ramena (mm)

2600

2900

2900 *

8500

Dopravné Length(mm)

10690

10666

11283

15690

b celkovej dopravnej Height(mm)

3724

3700

3518

3325

c poháre Distance(mm)

4030

d chvost Swing Radius(mm)

3512

e protiváhu zem Clearance(mm)

1211

f sledovať Gauge(mm)

2590

g celková dopravy šírka(mm)

3237

h vrchnou konštrukciu šírka(mm)

3145

Mám štandardné trate Čistenie šírka(mm)

600

J Min. zem Clearance(mm)

500

Kabína Height(mm)

3140


Prevádzkový rozsah

Tieto veľkosti aproximovať tothat zariadenia štandardnej konfigurácii

Obrázok označený & ldquo; * & rdquo; odkazuje štandardnou konfiguráciou.

CDM6365F

Bum Length(mm)

5850

6470 *

11000

Rameno Length(mm)

2600

2900

2900 *

8500

aMax. kopanie radius(mm)

9911

10192

10813

20143

b Max. kopanie depth(mm)

6211

6511

7069

15126

c Max. kopanie height(mm)

9494

9627

10018

16575

d Max. dumpingu height(mm):

6417

6547

6942

14218

e Max. kopanie okruhu na ground(mm)

9694

9975

10615

20038

Max. vedierko odpočinkovej force-ISO(kN)

211

211

211

90.4

Max. rameno odpočinkovej force-ISO(kN)

197

178

178

č. 71.3

Štandardné vybavenie
Tieto zariadenia položky sú súčasťou celku štandardné vybavenie CDM6365F. Okrem štandardnej konfigurácii bude meniť spolu s modifikácie výrobku. Obráťte sa na miestneho zástupcu LONKING.

70 alternátora

Typ zavesenia nastaviteľné sedadlo,

Plošina pracovná lampa (1)

Zaťahovacie pás (šírka 2")

Bum, pracovné svetlá (2)

Popolníka a cigaru lehčí

Čerpacie pumpy

Držiaku

Pôvodný motor Perkins

/ C systém umožňujúci rýchle rozmrazovanie

Radiálne tesnenie vzduchový filter

Filtrovanie vzduchu

Hydraulické bezpečnostné zámky joysticku

Separátor oleja-vody

Rádio

Palivový filter

Súbor vrecko

Vlnitý stena chladiča s čistenie priestoru

Klobúk a kabát hák

High-objem palivovej nádrže

Ľavej a pravej skladovanie

Pomocný hydraulický ventil (1)

Vnútorné osvetlenie zariadenia

Auto hojdačka parkovacia brzda

Dvojlôžková stereo reproduktor

Boomu/rameno držiace riadiacu funkciu

Výklopné strešné okno

Protizávažie

Stierač a ostrekovač

Hornej strany kapoty

Kabína pozitívny tlak filtračné a ventilačné systém

Bráne zámku a krytu zámok

Zadné okno (uniknúť výjazd)

Stacionárne kondenzátor/c

Uniknúť kladivo

Re-aktivácia obvod paže

Umývateľný gumy podlahovú rohož

Boom/rameno sútok

Hasiaci prístroj

Rovno putovnej hydraulického obvodu

Farebný grafický displej

Dvojnásobná rýchlosť Cestovanie

Hospodársky spôsob výberu

Predné povaľač a napínacie vankúš

Dátum a čas zobrazenia

Príves krúžok na základný rám

Stroj štát displej

Reťazec stráž stojan

Pracovné-hodinovým zobrazením údržbu pripomínajú

Nastaviteľné sedadlo lakťová opierka

Aktuálny ukazovateľ rýchlosti motora

Antény a postroje (okrem reproduktorov rádia)

Upozornenie


CDM6365FOptional zariadenia
Voliteľné vybavenie môžu byť odlišné od tejto príručky. Obráťte sa na miestneho zástupcu LONKING.

Vedierko

Prevádzkové konzoly

Podvozok

Hydraulická jednotka a potrubí

Heavy-Duty rockovej vedierko 1,8 m³ (len pre 5800 mm dĺžka boom a 2600 mm dĺžka ramena)
Uvoľnený materiál vedierko 1,8 m³
Uvoľnený materiál vedierko 2.0 m³
Uvoľnený materiál vedierko 2.2 m³
Uvoľnený materiál vedierko 0,5 m³ (len pre 11000 mm dĺžka boom a 8500 mm dĺžka ramena)

Pracovné výstražné lampa

700mm Trojitý
grouser topánky

Lámanie kladivo potrubia

Strechu kabíny ochrana siete

800mm Trojitý
grouser topánky

Hydraulické lámanie kladivo (nie je k dispozícii pre 11000mm dĺžka boom a 8500mm dĺžka ramena)

Predné kabíne chrániť sieť

Trať gumy blok

Cestovné upozornenie zariadenia

Hot Tags: cdm6365f hydraulické pásový bager, Čína, výrobcov, dodávateľov, továrne, nízku cenu, najlepšie, produkty
Súvisiace produkty
Feedback