Kategória produktu

Pridať: Vodík energie priemyselných inkubácie základne, Izba 409, štandard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dante okres, Zhenjiang mesto, Jiangsu Province, Čína

PSČ: 201612

Tel: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Steel Bridge

Úspech Bailey bridge bol kvôli jednoduchosti výroba a montáž jeho modulárnych komponentov, spolu s schopnosť postaviť a nasadenie

Detailed description

Úspech Bailey bridge bol kvôli jednoduchosti výroba a montáž jeho modulárnych komponentov, spolu s schopnosť postaviť a nasadiť sekcie s minimálnou pomoci z ťažkých zariadení. Väčšina, ak nie všetky, predchádzajúcich vzorov pre vojenské mosty potrebný žeriav dvíhať predmontované most a znížiť ju na miesto. Bailey diely boli vyrobené z oceľových zliatin a boli dosť jednoduché, že diely vyrobené na mnohých rôznych tovární by mohla byť úplne zameniteľné. Jednotlivých dielov by vykonávané malým počtom mužov, umožňujúce inžinierom armáda pohybovať ľahšie a rýchlejšie ako predtým, pri príprave spôsob pre vojakov a matériel pokračuje za nimi. Nakoniec, modulárny dizajn dovolil inžinierov na vybudovanie každého mosta tak dlho a tak silný, ako potreboval, zdvojnásobenie alebo strojnásobenie až na podpornú bočné panely alebo časti vozovka.

Základné most sa skladá z troch hlavných častí. Most sila je poskytovaná panely na oboch stranách. Panely sú 10-noha-dlhý (3,0 m), 5-noha-vysoká (1,5 m), kríž-vystužená obdĺžniky, každý váži 570 libier (260 kg) a môže byť zrušená šesť mužov. Porota bola postavená zvárané ocele. Horné a Dolné akord každý panel mal zámkovej samec a samica šklbe, že inžinieri by vložka panelu spojovacími špendlíkmi.

Poschodie mosta pozostáva z počtu nosníkov 19-noha-široký (5,8 m), ktoré beží cez most, s pozdĺžnymi 10-noha-dlhý (3,0 m), ktoré beží medzi nimi na dne, tvorí štvorec. Nosníkov odpočinku na dolnom akord panely a svorky držať dohromady. Pozdĺžnymi sú umiestnené na ukončené štrukturálne rám a drevo planking je umiestnený na vrchole stringers poskytnúť vozovka. Ribands skrutka planking stringers. Neskôr vo vojne, drevené planking bola pokrytá oceľových plechov, ktoré boli odolnejšie voči škôd spôsobených tanku stopy.

Každá jednotka vyrobené týmto spôsobom vytvára jeden 10-noha-dlhý (3,0 m) časti mosta, s 12-noha-široký (3,7 m) vozovka. Po dokončení jednej časti zvyčajne tlačil dopredu cez valce na predsunutý a inej časti postavený za ním. Dva sú potom prepojené s kolíky búšil do otvorov v rohoch panelov.

Pre väčšiu pevnosť niekoľko panelov (a nosníkov) môže byť priskrutkuje na oboch stranách mosta až tri. Ďalším riešením je zásobník panely vertikálne. S tri panely cez dve vysoké, Bailey Bridge udrží nádrže cez 200-noha rozpätie (61 m). Footways môže byť inštalovaný na vonkajšej strane-panely, bočné panely tvoria účinnú bariéru medzi nohy a vozidiel a umožniť chodci bezpečne používať mosta.

Užitočná funkcia Bailey bridge je jeho schopnosť byť spustený z jednej strany medzeru. V tomto systéme, predné, najväčšiu časť mosta je Uhlová až s kliny do "spustenie nos" a väčšina z mosta je ponechaná bez vozovka a ribands. Most je umiestnený na valčeky a jednoducho tlačil cez priepasť, pomocou sily alebo kamión pásového vozidla, na ktorom mieste valca je odstránený (s pomocou konektorov) a ribands a vozovka nainštalované žiadne ďalšie panely a nosníkov, ktoré by mohli byť potrebné.

Počas druhej svetovej vojny, Bailey bridge časti boli vyrobené spoločnosťami s málo predchádzajúce skúsenosti tohto druhu inžinierstva. Hoci časti boli jednoduché, museli byť presne vyrobený keby boli fit navzájom správne, tak oni boli zostavené do testu most v továrni, aby sa ubezpečil, to. To urobiť efektívne, novovyrobených častí by neustále dopĺňa mosta testu, zatiaľ čo súčasne na druhom konci mosta testu nepretržite demontované a diely, odoslané na koncových užívateľov.


Bailey bridge

Bailey bridge nad Meurthe River, Francúzsko

Predok

Nosník mosta

Súvisiace s

Most Callender-Hamilton

Potomok

Mabey logistickú podporu Bridge, stredne nosník mosta

Nesie

Chodcov, cestných vozidiel, železničných vozidiel

Rozsah dátumov

Krátke

Materiál

Drevo, oceľ

Hnuteľný

nie

Dizajn úsilia

Nízka

Falsework požadované

Žiadny

Bailey bridge inOntario, Kanada

Bailey bridge cez biely Níl, Juba, južný Sudán

Bailey most cez Wadi el Kuf, Líbya,
s most sekcie používané pri konštrukcii podporuje

Callender Hamilton most, 4. Walton bridge


Moderné Bailey mosty

Bailey mosty sú pravidelne používajú po celom svete v 21.storočí. Niektoré výnimočné príklady zahŕňajú:

1. najdlhší most Bailey bola uvedená do prevádzky v októbri 1975. Tento 788 metrov (2,585 metrov), dvoch pruhu mosta prekročil rieku Derwent Hobart, Austrália. Otvorená bola asi rok po Tasman most katastrofy zničená prechod len rieka a účinne rozdeľuje mesto na dve. Bailey bridge bol v prevádzke, kým rekonštrukcia Tasman most bol dokončený na 8. október 1977.

2.A Bailey bridge medzi Suru rieky a rieka Dras Ladakh, India je najvyšší most na svete v nadmorskej výške 5,602 m (18,379 ft) nad morom. Bol postavený v roku 1982 indickej armády. [15]

3. v polovici-1950 auto tak vozidlá mohli vstúpiť výstupe infield a výbehu sekcie trati počas pretekov sa odohrával pretekársky okruh Lime Rock Park v meste Lakeville, Connecticut zakúpené vojny-prebytok Bailey Bridge. Most bol v nepretržitej prevádzke od a bola premiestnená nové, zdvihol pilieroch na jar roku 2008. Trať verí, to môže byť jediný zostávajúci WWII-éra Bailey Bridge v pravidelných denných verejnej služby v USA

4. nedostatočné výstavba lávky na Jawaharlal Nehru Stadium (Dillí), jeden z hlavných miest v roku 2010 Commonwealth hry, zrútil niekoľko týždňov pred začiatkom ceremoniálu, zranil 27 ľudí. Dillí vláda požiadala indickej armády na vybudovanie mosta Bailey ju nahradiť. 3 inžinier pluku indickej Army Corps of Engineers dokončil prácu, štyri dni byt a za zlomok pôvodnej ceny.

5. medley most (Oxford, Anglicko) je Bailey bridge, ktorý bol postavený v roku 1946 a pokrýva stojaté vody rieky Temža v prístave lúka a je stále v použitia dnes (2014)


Hot Tags: ocele most, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, nízku cenu, najlepšie výrobky
Súvisiace produkty
Feedback